Державний навчальний заклад   

«Якимівський професійний аграрний ліцей»

 Графік освітнього процесу

на 2020-2021 навчальний рік

№ групиКурсвересень

28

2

жовтеньлистопад

30

4

грудень

28

1

січеньлютийберезень

29

2

квітеньтравень

31

4

червень
 

1

4

7

11

14

18

21

25

5

9

12

16

19

23

26

30

2

6

9

13

16

20

23

27

7

11

14

18

21

25

4

8

11

15

18

22

25

29

1

5

8

12

15

19

22

26

1

5

8

12

15

19

22

26

5

9

12

16

19

23

26

30

3

7

10

14

17

21

24

28

7

11

14

18

21

25

  12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
1031

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

КК

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

ТТТТПППППП

П

П

К

А

1061

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

КК

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

ППППП

П

1101ТТТТТТ

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

ВВПККППППП

П

П

К

А

Т

В

Т

В

Т

В

ВВВППППП

П

П

К

А

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

2022

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

КК

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

2082ППП

П

П

К

А

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

КК

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

2132

Т

Т

Т

Т

Т

ПППППП

П

П

К

А

ТТТ

Т

Д

К

А

                           
3013

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

Т

ППППППП

П

П

К

А

Т

В

Т

В

Т

В

КК

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

ТТТТТТТ

Д

П

А

Д

П

А

П

Д

П

А

П

П

П

К

А

3053

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

Т

В

ТТТТТТТТТТТККТТТТТТТППППППППППП

П

Д

К

А

Д

П

А

Д

П

А

Д

П

А

  
                                             

 Умовні позначення:

Т – теоретичне навчання, В – виробниче навчання у навчальному закладі, Р – виробниче навчання на виробництві,  П – виробнича  практика, ПКА – проміжна кваліфікаційна  атестація, ДКА – державна кваліфікаційна атестація,  ДПА – державна підсумкова атестація, К – канікули.

         

 Державний навчальний заклад 

«Якимівський професійний аграрний ліцей»

Графік  проведення 

державної кваліфікаційної атестації 

на 2020/2021 навчальний рік

з/п

ГрупаНазва спеціальностіДата проведенняСклад кваліфікаційної комісії
12345
1213

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Водій автотранспортних засобів

(категорія «С»)

18.12.2020

Голова державної кваліфікаційної комісії: С.П. Проценко, ведучий інженер СТО «Транзит»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о.директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. кухтін, в.о. старшого майстра в/н

Голова державної кваліфікаційної комісії: А.М. Жук, директор Якимівського РСТКТСО України

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. Кухтін, в.о. старшого майстра в/н

2

305

Кухар

(4 розряду)

04.06.2021

Голова державної кваліфікаційної комісії: Б.А. Жердєв, су-шеф ресторану грузинської кухні «Хінкальня»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, директор ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: А.В. Кухтін, в.о. старшого майстра в/н; Т.А. Качанова, викладач

Державний навчальний заклад 

«Якимівський професійний аграрний ліцей»

Графік  проведення 

проміжної кваліфікаційної атестації 

на 2020/2021 навчальний рік

 

з/п

ГрупаНазва спеціальностіДата проведенняСклад кваліфікаційної комісії
12345
1208

Кухар

(3 розряд)

25.09.2020

Голова державної кваліфікаційної комісії: Б.А. Жердєв, су-шеф ресторану грузинської кухні «Хінкальня»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: А.В. Кухтін, в.о. старшого майстра в/н;

Т.А. Качанова, викладач

2213

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

(4 розряд)

20.11.2020

Голова державної кваліфікаційної комісії: С.П. Проценко, ведучий інженер СТО «Транзит»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. кухтін, в.о. старшого майстра в/н

3301

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

(категорія «А1»)

04.12.2020

Голова  державної  кваліфікаційної  комісії:

О.С. Возненко, інженер-механік ТОВ «Орхідея»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. Кухтін, в.о. старшого майстра в/н

4110

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

(2 розряд)

19.02.2021

Голова державної кваліфікаційної комісії: С.П. Проценко, ведучий інженер СТО «Транзит»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. кухтін, в.о. старшого майстра в/н

5110

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

(3 розряд)

14.05.2021

Голова державної кваліфікаційної комісії: С.П. Проценко, ведучий інженер СТО «Транзит»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. кухтін, в.о. старшого майстра в/н

6103

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

(1-2 розряд)

25.06.2021

Голова  державної  кваліфікаційної  комісії:

О.С. Возненко, інженер-механік ТОВ «Орхідея»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. Кухтін, в.о. старшого майстра в/н

7301

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

(категорія «А2»)

28.06.2021

Голова  державної  кваліфікаційної  комісії:

О.С. Возненко, інженер-механік ТОВ «Орхідея»

Заступник голови комісії: Н.М. Нерода, в.о. директора ДНЗ «Якимівський ПАЛ»

Члени комісії: Р.О. Костандов, ведучий інженер ТОВ «Оптимус плюс», А.В. Кухтін, в.о. старшого майстра в/н